قوانین و مقررات


1396/05/22

 

1.ترپ یک تیم ترجمه و ویرایش است و به هیچ عنوان سفارش­ هایی را با عنوان نگارش مقاله و پایان نامه نخواهد پذیرفت و در این حوزه، تنها ترجمه و ویرایش آثار پژوهشی را میپذیرد.

2.سفارش های ثبت شده از سوی ایمیل هایی با نشانی UMZ، شامل 15% تخفیف می شود. 

3.آغاز همکاری ترپ و کاربران، منوط به ثبت نام، ثبت و بارگذاری سفارش آنان در سایت است. بدیهی است که پس از ارزیابی سفارش، زمانی کار ترجمه و ویرایش آغاز می­شود که مبلغ اعلام­ شده از سوی سایت، از طریق درگاه اینترنتی موجود در وب­ سایت پرداخت شود.

4.سفارش کاربران پس از بارگذاری در سایت، جهت ارزیابی در اختیار تیم تخصصی ترجمه یا ویرایش قرار خواهد گرفت. پس از 24 ساعت، مقدار هزینه اولیه و هزینه­ کل از طریق ایمیل یا پیامک به اطلاع کاربر می ­رسد.

5.پس از موافقت کاربر، با پرداخت هزینه اولیه، قرارداد بین کاربر و وب سایت ترپ منعقد می­شود.

6.زمان تحویل سفارش برای ترجمه، کمتر از 10 روز کاری و برای ویرایش کمتر از 7 روز کاری است که این زمان بنا بر حجم سفارش متغیر است و در صورت تغییر زمانی، ترپ، کاربر را مطلع می­کند.

7. بعد از اتمام سفارش مورد نظر، به کاربر اطلاع داده خواهد شد که هزینه­ باقی مانده را از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی واریز کند تا سفارش انجام شده جهت دانلود در صفحه ­کاربر قرار بگیرد.

8. به منظور ترجمه با کیفیت و علمی، دو تیم مترجمان و ویرایشگران به صورت مجزا به انجام سفارش می­ پردازند. بدیهی است که هزینه ­هر دو تیم دریافت خواهد شد.

9. ترپ می تواند قراردادهایی را که در چارچوب اصول و قوانین وب سایت نباشد، لغو کند. در این شرایط، اعلام لغو قرارداد از طریق ایمیل، سیستم پیغام گذاری یا پیامک به اطلاع کاربر می­رسد و کل مبلغ آن سفارش به کاربر برمی­گردد.

10. کاربر می تواند قرارداد خود را با ترپ در روزهای کاری و ساعات اداری لغو کند. در این شرایط علاوه بر هزینه ترجمه­ انجام شده، 15 درصد از کل هزینه­ سفارش به عنوان جریمه­ ناشی از لغو قرارداد، از هزینه­ کل کسر و باقی مبلغ به کاربر بازگردانده می­شود.

11. ترپ مسؤولیتی در قبال عدم بررسی وب سایت و دریافت دیرهنگام انواع اطلاع­ رسانی­ ها توسط کاربر ندارد.

12. ترپ مسؤولیتی در قبال عدم انجام تعهدات خود که در نتیجه موارد خارج از اختیار ترپ نظیر وقوع بلایای طبیعی، شرایط غیرعادی، قطعی کلی شبکه اینترنت و دیتا، خرابی در هاستینگ و ... باشد، نخواهد داشت.

13. کاربران پس از دریافت فایل سفارش خود، تا 24 ساعت جهت بررسی کیفیت ترجمه یا ویرایش سفارش خود فرصت دارند و پس از آن هر گونه درخواستی جهت اصلاح، منوط به پرداخت هزینه است. (میزان هزینه پس از بررسی به اطلاع کاربر خواهد رسید.)

14. در صورت اعتراض کاربر نسبت به کیفیت سفارش تحویلی، مدیر و گروه ترجمه و ویرایش، موضوع را بررسی کرده و در صورت تأیید، تیم سردبیری نسبت به ویرایش سفارش و یا بازپرداخت بخشی از هزینه­ سفارش به کاربر اقدام می­کند.

15. مدیر، کارشناسان، مترجمان و ویرایشگران ملزم به حفظ اطلاعات موجود در سفارش کاربر هستند. بدیهی است که مراجع قانونی با ارائه­ حکم دادگاه قادرند به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

16. مسؤولیت محتوای سفارش­ ها بر عهده­ کاربر است و ترپ در این خصوص هیچ گونه بررسی و جست­ وجویی انجام نخواهد داد.

17. روند ترجمه­ سفارش ­ها از ابتدا تا انتها از طریق وب سایت ترپ انجام خواهد شد و هیچ گونه تماس تلفنی میان کاربر و مترجم برقرار نخواهد شد. در صورت نیاز به ارتباط تلفنی، روابط عمومی ترپ با کاربر تماس خواهد گرفت.

18. تمام حقوق مادی و معنوی سفارش ترجمه شده متعلق به کاربر خواهد بود.

19. هزینه ترجمه بر مینای کلمه خواهد بود و هزینه ترجمه هر کلمه 350 تومان می باشد.

 


آخرین پست ها

  • بین دسته بندی های مختلفی که از ترجمه ارائه شده است، ضروری می نماید نوع دیگری از تفکیک ترجمه ها را اضافه کنیم که گرچه در دسته‌بندی‌های علمی و تعریف ...


  • کار هر کس نیست خرمن کوفتن... شاید بارها اصطلاح سهل و ممتنع را شنیده باشید. این اصطلاح مختص به حوزه ادبیات و بلاغت است و به هر سخنی پیوند میخورد که ...


  • در صورت درخواست کاربر مبنی بر ترجمه فوری و سریع، عملکرد ترپ چگونه خواهد بود؟ ...


  • واژه «ترجمه» مشتق از«تَرجُمان» است. درباره خاستگاه ترجما نظرهاي مختلفي از سوي دانشمندان لغت شناس بيان شده است. گروهی برایش ریش...


  • مقالات خارجی 1. مقالات آی اس آی ISI (Institute for Scientific Information) مقالات ISI آن دسته از مقالاتی هستند که در مجله های ISI  چاپ...


  • Have you ever been at a loss of words to ink your thinking? If so, most probably you tied the ideas in your mind but could not shape them in a well-or...


  • Li Europan lingues es membres del sam familie. Lor separat existentie es un myth. Por scientie, musica, sport etc, litot Europa usa li sam vocabular. ...


  • The quick, brown fox jumps over a lazy dog. DJs flock by when MTV ax quiz prog. Junk MTV quiz graced by fox whelps. Bawds jog, flick quartz, vex nymph...